Jump to content

Skarga na admina z przypadku Brak reakcji za nie przestrzeganie regulaminu


Daryl

Recommended Posts

Nick: Deed
Nick (admina/gracza): admin deed
Steam_id (admina/gracza):
Serwer: Zm
Mapa: 
Czas zdarzenia:22:50
Uzasadnienie: administrator z przypadku, gracze blokują workami zombie, nie da się przejść, nadużywają stawiają je na zombie, koło mnie był deed zamiast coś powiedzieć czy zwrócić uwagę wolał wyjść sobie z serwera. 
Świadkowie: yy brak bo nikt prawie nie gra 
Dowód(Ss'y/Demko): Demko możecie sprawdzić SS mam tylko jak deed zblokował mnie ale nie sprawa tego dotyczy 

 

Link to comment
Share on other sites

"administrator z przypadku" - to zostawię bez komentarza.
" gracze blokują workami zombie, nie da się przejść, nadużywają stawiają je na zombie, koło mnie był deed zamiast coś powiedzieć czy zwrócić uwagę wolał wyjść sobie z serwera. 
"
Tak jak pisałem zarówno w Twoim podaniu jak i na shoutboxie miałem problemy z pingiem gdzie na serwerze zanim wszedłem do kampy rosnął mi aż sięgnął 200-300 i jedyne co robiłem to spam szalonego co chwile,więc nawet nie wiedziałem co się dziejepo czym wyszedłem z serwera.Na liscie serwerów ping był między 200-300 i próbowałem reset routera itp ale różnicy nie było.
Jeżeli chcesz pisać skargi to smiało,tylko rób to faktycznie jak admin nie wykonuje swoich obowiązków,a nie dlatego że miał problemy techniczne.
Co do łamania regulaminu przez graczy możesz pisać na shoutboxie czy też żłożyć skargę tutaj https://cs-satellite.pl/index.php?/forum/34-skargi/
To tyle ode mnie 🙂

Link to comment
Share on other sites

źle napisana skarga , wypełnij wszystkie pola nie pozostawiając pustych luk znajdź swiadków i dowody wtedy będzie można rozpatrzyć skargę i najlepiej przejrzyj sobie regulamin bo jak narazie nie ma nic na temat worków w nim więc blokujący cię nie złamał regulaminu 🙂 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.